Цукерберг відреагував на ініціативу подрібнення Facebook на кілька компаній


Глава Facebook Марк Цукерберг відреагував на пропозицію розподілу компанії на кілька суміжних структур

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Об этом сообщает biografiya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Марк Цукерберг, глава компанії Facebook, до складу якої, крім однойменної соцмережі, входять соцмережа Instagram, месенджер WhatsApp і інші сервіси, висловився проти її розподілу.

Раніше New York Times опублікувала статтю співзасновника соціальної мережі Кріса Хьюза, в якій він закликав розділити компанію Facebook через істотний вплив її власника, зокрема на настрої виборців. Окрім того, Хьюз висловився за створення наглядового органу в технологічному секторі.

"Коли я прочитав те, що він написав, то перш за все подумав, що його пропозиція не допоможе вирішити ці проблеми. Думаю, якщо вас турбує демократія і вибори, то ви б хотіли, щоб була така компанія, як наша, яка може вкладати мільярди доларів на рік у розробку новітніх засобів для протидії втручанню в вибори", — заявив Цукерберг в інтерв’ю France Info.

Водночас, власник Facebook зазначив наявність реальних проблем, які стосуються шкідливого контенту.

"Є реальні проблеми, які стосуються шкідливого контенту, а також того, як знайти баланс між свободою самовираження і безпекою, запобігання втручанню в вибори, захисту особистих даних", — сказав Цукерберг.

  • Нагадаємо, 14 квітня низка акціонерів компанії Facebook зажадала зняти Марка Цукерберга з посади голови правління.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/12/cukerberg_vidreaguvav_na_iniciatyvu_podribnennya_facebook_na_kilka_kompaniy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя