“Файні карти” зможуть отримати не лише тернополяни

Відтепер «Карту тернополянина» може оформити кожен, хто офіційно працює в Тернополі. Це дозволить дещо зекономити на проїзді у громадському транспорті. Нагадаємо, раніше така можливість була лише в мешканців з місцевою реєстрацією.

Електронний квиток запровадили у громадському транспорті Тернополя, щоб вивести «з тіні» доходи перевізників, – наголошує міський голова Тернополя Сергій Надал. Таким чином пасажирів у Тернополі мотивували відмовитися від використання готівки. Об этом сообщает prostotime.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Поставили мету – максимально перевести людей на оплату за проїзд в електронній формі, щоб забрати готівку від перевізника. Оскільки готівка, яка потрапляє до перевізника, не обліковується. Від моменту введення в дію валідаторів, в нас показано зменшення пасажирів на 35%. Але ми розуміємо, що це нереально. А це саме той відсоток людей, який платить готівкою, оскільки він не обліковується. Якщо б люди зараз максимально перейшли на карту тернополянина або на електронний проїзд, це питання було б знівельовано, оскільки ми забрали б готівку повністю з обігу. Тариф 8 і 9 гривень був розрахований тільки на іногородніх. Це нормальна європейська практика. Нині у багатьох європейських містах, їхні мешканці платять одну ціну, а туристи – іншу ціну. Сьогодні в Тернополі картку тернополянина може отримати кожен, хто працює в Тернополі офіційно», – Сергій Надал.

Оформити «Карту тернополянина», як і поповнювати її, відтепер можна онлайн. Але, очевидно, чимало мешканців міста не готові відмовитися від звички – оплачувати готівкою.

Софія РоманськаДжерело статті: “https://zz.te.ua/fa-ni-karty-zmozhut-otrymaty-vsi-khto-ofitsi-no-pratsiuie-v-ternopoli/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя